Джур Ярослава Богданівна

Dzhur

старший викладач кафедри

Народилася 14.02.1959року в м. Теребовлі Тернопільської обл.. В 1976 році закінчила  на відмінно Теребовлянську СШ №1 і в цьому ж році вступила  у Львівський ордена Леніна політехнічний інститут (тепер національний університет «Львівська політехніка») на факультет технології органічних речовин.

В 1981 році закінчила ВУЗ за спеціальністю технологія основного органічного  та нафтохімічного синтезу. З 1982 року по 1994 рік працювала інженером – технологом,  інженер – технологом ІІІ та ІІ категорії у Всесоюзному проектно – конструкторському та технологічному інституті «Світло». З листопада 1994 по 1997рік  працювала  інженером технологом ІІ категорії  в інженерному центрі виробничого об’єднання «Ватра». З грудня 1997 року  працює в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Є автором більше 30 наукових та науково – методичних праць. Брала участь у 9 всеукраїнських, міжнародних конференціях, по результатах яких опубліковано 10 тез виступів.