«Step by step» або шлях до мрії

Матіяш Ольга Романівна

«Mitacs Globalink Research Internship»  ─ конкурентоспроможна програма для міжнародних студентів 3-го і 5-го курсів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України. З травня по жовтень кожного року заявники з найвищим рейтингом беруть участь у 12-тижневій науково-дослідницькій практиці під керівництвом канадських університетських факультетів у різноманітних академічних дисциплінах, від науки, техніки та математики до гуманітарних та соціальних наук.
В травні 2018 року студентка 3-го курсу факультету «Інженерії машин, споруд та технологій», кафедра «Харчової біотехнології та хімії» Ольга Матіяш, пройшовши усі етапи відбору, виборола омріяну «путівку в світ»  та можливість безкоштовного стажування в одній із найперспективніших індустріальних країн світу ─ Канаді.
«Було нелегко, ─ зізнається Оля, ─ та яка ціна мрії..? Тому, усі сили  ─ на результат.
Студентка нашого вузу займалася дослідженнями у сфері харчової науки в найкращому університеті провінції Онтаріо  « University of Guelph», у відділеннях «Food Science» та «School of Engineering».
Дівчина запевняє: «Варто було пройти усі труднощі заради цього безцінного досвіду, і днів, присвячених улюбленій роботі!», а ще додає: «НЕ бійтесь мріяти … Мріяти і діяти! Щодня. Крок за кроком, до мети . Шлях осилить ідучий».