Голованчук (Рідкодуб) Галина Вікторівна

Випускниця кафедри харчової біотехнології
Директор виконавчий ДП «ДІНТЕР УКРАЇНА СКАЛА» (Doehler Group)

Народилася 30 червня 1978 року у м. Борщів Тернопільської області. До 9 класу навчалася у ЗОШ І-ІІ ступеня. У 1995 році із золотою медаллю закінчила ЗОШ І-ІІІ ступеня м. Борщів та вступила до Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя. Під час навчання у школі активно брала участь у самодіяльності, мала нахил як до технічних так і до гуманітарних дисциплін. У 9 класі здобула 3 місце на обласній олімпіаді з англійської мови, а в 10 класі – 3 місце на всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури, неодноразово була призером районних олімпіад з математики.
У 2000 році із червоним дипломом закінчила університет. Під час навчання в університеті Галина зрозуміла, що її покликання – це технічні дисципліни: креслення, математика, електротехніка, хімія, процеси та апарати харчових виробництв і звичайно ж технологія виробництва продуктів харчування.  Розпочала трудову діяльність лаборантом у ТОВ «Янке Україна» (виробництво концентрованих фруктових соків).
2001-2005 працювала технологом ТОВ «Янке Україна».
2005-2008 – головний технолог ТОВ «Яблуневий дар» (компанія ТБ Фрут).
2008-2014 – головний технолог ДП «ДІНТЕР УКРАЇНА СКАЛА».
2014-2016 – заступник директора ДП «ДІНТЕР УКРАЇНА СКАЛА».
З 2016 року та до сьогодні працює директором виконавчим ДП «ДІНТЕР УКРАЇНА СКАЛА». Основний напрямок діяльності, а це – виробництво продукції та інвестиційний розвиток підприємства, дозволяє втілити у життя усі раніше набуті знання.