Вступнику

Студентське життя насичене яскравими емоціями, новими знаннями, безцінним досвідом, приємним спілкуванням, позитивними враженнями, незабутніми подорожами. Кожен, хто потрапив на навчання до ТНТУ імені Івана Пулюя, має можливість креативної всебічної реалізації у навчальному, науковому, громадському, творчому, соціальному та спортивному напрямах.
Життя університету насичене різноманітними заходами, де кожен може проявити себе:
🖌 Представлення першокурсника;
🖌 Посвята першокурсника;
🖌 Студміс ТНТУ;
🖌 Містер ТНТУ;
🖌 Дні факультетів;
🖌 Битва факультетів;
🖌 Інтелектуальні ігри;
🖌 Культурно-мистецькі заходи: творчі вечори, театральні постановки, вечори поезії;
🖌 Студентські квести і це ще не повний список….
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя дає можливість для гармонійного розвитку професійних навичок та вмінь, заохочує творчість студентів, розкриває їхній потенціал, стимулює до реалізації, мотивує до перемог. На базі університету функціонує велика кількість гуртків, серед яких:
⚽️ Спортивні секції та клуби;
🎭 Театральна студія ТНТУ «Introvision»;
💃 Танцювальна студія, тощо.
В університеті активну діяльність веде студентське самоврядування, що активно діє на факультетах, у гуртожитках та на рівні університету:
📚 Студрада:
🎥 Ivan Puluj Media TNTU TV :
🗒 Студентські ради факультетів:
📘 Старости гуртожитків;
🖥 Проектний відділ студради;
🖨 Студентський профком.
Кожен студент може знайти своє захоплення в стінах ТНТУ імені Івана Пулюя, розвинути або навіть відкрити свій талант! Кожен може здобувати перемоги та завойовувати призові місця на всеукраїнських, міжнародних олімпіадах, конкурсах, фестивалях, спортивних та інтелектуальних змаганнях, тощо.
Хочеш цікавого та насиченого студентського життя? Тоді приєднуйся до активної студентської спільноти!
Ми переконані, що роки, проведені у ТНТУ імені Івана Пулюя, збагатять Вас безцінними знаннями, професійним і життєвим досвідом та назавжди залишаться у Вашій пам’яті!