Кушнірук Наталія Василівна

Kushniruk

старший викладач кафедри

Народилась 17 серпня 1946 року в м. Христинівка Черкаської області. В 1964 році закінчила Тернопільську загальноосвітню середню школу №7. З 1964 по 1969 роки навчалась у Львівському політехнічному інституті. Закінчила факультет технології органічних речовин і отримала спеціальність інженер хімік-технолог по переробці нафти та газу.

Працювала хіміком-технологом на Мишковицькому спиртовому заводі, інженером по новій техніці відділу промисловості Тернопільського обласного статистичного управління. З травня 1972 року прийнята на посаду завідуючої лабораторії кафедри хімії Тернопільського філіалу Львівського політехнічного інституту. В 1974 році обрана за конкурсом на посаду асистента кафедри хімії.  В 1995 році  обрана за конкурсом на посаду старшого викладача кафедри харчової біотехнології та хімії Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.

Організаційна робота.

З 1994 року займається проведенням першого туру олімпіади по хімії. Переможці першого туру займали призові місця (друге, третє) і тричі входили в першу десятку лауреатів республіканської олімпіади з хімії серед студентів технічних  ВУЗів.

З 2004 року призначена завідучією секції хімії кафедри.

Приймає участь у виконанні двох напрямків:

  1. Створення науково-технологічних основ одержання сплавів на полікарбідній основі з легуючими нанодобавками.
  2. Виділення біологічно активних пептидів з продуктів ферментативного розщеплення білків молока.

Навчально-методична робота.

Розробила і випустила більше 40 методвказівок та методпосібників з хімії, аналітичної хімії, органічної хімії та технології жирів та жирозамінників.

Наукові публікації